0532 421 92 55

Sosyal Medyada Biz}

Garaj Panjuru

Garaj Panjuru

Garaj Kepenkleri

Garajlar icin en guykun kepenk sistemlerimizle hizmetinizdeyiz,

Garaj Kapıları Özellikleri
* Standart kiriş yüksekliklerinde (elle kullanımda kiriş min. 30cm – motorlu uygulamalarda kiriş min. 36cm) uygulanan bir garaj kapysy çeşididir.
* Bu garaj kapıları Parmak Sıkıştırma Emniyetli panellerden oluşmaktadır.
* Göbekli ahşap görünümlü PVC kaplamalı panellerden oluşmaktadır.
* Her iki yüzü 0,50mm galvanize çelik arası 40mm poliüretan dolgulu, özel destek saclı panellerden oluşmaktadır.
* Bu seksiyonel garaj kapısı ısı, ses ve toz yalıtımlıdır.
* Kapı içinde kapı (servis kapısı-personel kapısı) uygulaması yapılabilir.
* Opsiyonel olarak pencere uygulanabilir. İstenildiğinde pencere üzerinde dekoratif desen uygulaması yapılabilir.
* RAL katalogundaki bütün renkler opsiyonel olarak sunulmaktadır.
* Manuel veya motorlu otomatik olarak kullanılabilir.
* Her türlü giriş kontrol seçeneği ile kullanmak mümkündür (uzaktan kumanda, anahtarlı kumanda, şifreli kumanda, butonlu kumanda).
* Fotosel, flaşör, pnömatik emniyet sistemi gibi uyarı ve emniyet sistemleri uygulamak mümkündür.
* Ayrıca seksiyonel garaj kapısı sistemleri motorlu uygulamalarda elektrik kesilmelerinde serbest bırakma aksesuarı ile kolaylıkla çalıştırılabilinir.

Kepenk, sarmal kapı, daraba vb. gibi birçok isimle anılan dikey çalışan bir kapı modelidir. Roller shutter olarak ingilizce literatürde adlandırılır. Kepenkin üst tarafında bulunan motor şaftının dönmesi ile kepenk lamellerinin bunun üzerine sarılması sonucu açılıp kapanma işlemi yapar. Garaj kapılarından dükkân kapılarına, yangın bölme ihtiyacı olan yerden fabrika kapılarına kadar birçok yerde çok farklı şekillerde kullanılır. Ev camları için panjur tipi sarmal kapılar da mevcuttur. Firmamız, Türkiye’de ilk olarak otomatik kepenk üretimini yapmış ve fabrikasyon olarak aynı standartlar ve kalitede üretimini devam ettirmektedir.

23 Mart 2017
241 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

KISMET ACİL KEPENK TAMİRİ

(0532 421 92 55) izmir acil otomatik kepenk tamiri, otomatik kepenk güç kaynağı tamir ve servisleri, kumanda tamiri, elektrikli kepenk tamiri, elektrikli kepenk bakımı, fotoselli kapı tamircisi, fotoselli kapı tamiri, fotoselli servisi, fotoselli otomatik kapı tamiri servisi, kepenk tamiri yeri, kepenk uzaktan kumandası, mosel kumanda tek kanallı fazlı, mosel otomatik kepenk alıcı tamiri, mosel otomatik kepenk motoru, motorlu kepek tamiri, motorlu kepenk bakımı, otomatik kepenk aksesuarları, otomatik kepenk alıcı kartı, otomatik kepenk alıcısı, otomatik kepenk bayisi, otomatik kepenk bakımı, otomatik kepenk elektrik kesintisi, otomatik kepenk fiyatları, otomatik kepenk güç kaynağı, otomatik kepenk kumanda devresi, otomatik kepenk kumandası tamiri, otomatik kepenk kumandası, otomatik kepenk modelleri, otomatik kepenk motoru, otomatik kepenk satışı, otomatik kepenk servisi, otomatik kepenk tamircisi, otomatik kepenk tamiri, otomatik kepenk ups, otomatik panjur servisi, otomatik kepenkçi, otomatik panjur tamir servisi, otomatik panjur tamircisi, otomatik panjur tamiri, somfy otomatik kepenk motoru